Статьи и обзоры nachodki.ru

Ronalds 3  Latgales plānošanas reģions aicināja piedalīties inovatīvo biznesa ideju konkursā "Nākotnes atslēga 2024".
  Konkursu organizēja LPR Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda programmas "Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība" projekta "Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā (UAP Latgale)" ietvaros.
  Konkursa mērķis – veicināt uzņēmējdarbību, nodarbinātību, jauniešu uzņēmējspējas un Latgales reģiona konkurētspējas sekmēšanu, īstenojot inovatīvas idejas un reģionam specifiskas aktivitātes.
  Biznesa ideju konkursā piedalījās Dricānu vidusskolas 11.kl. skolnieks Ronalds Zakars, viņš tika izvirzīts arī uz konkursa II kārtu, kur veiksmīgi prezentēja 08.02.2024 savu inovatīvo ideju Latgales plānošanas reģionā Daugavpilī. Ronalds  saņēma pateicības rakstu par piedalīšanos un žūrijas pārstāves LIAA Daugavpils biznesa inkubatora vecākās projektu vadītājas Jeļenas Dedeles simpātiju balvu.

Ronalds 4Ronalds 1Ronalds 2