Friday the 19th - - Joomla 3.9 Templates
Шаблоны Joomla 3 тут

WhatsApp Image 2024 02 21 at 14.56.23  21. februārī Dricānu vidusskolā izskanēja Rēzeknē dzīvojošo Ukrainas iedzīvotāju un viņu draugu emocionālais un izjustais koncerts “No sirds Ukrainai”. Klātesošos uzrunāja Daiga Stavska, kas ir dzimusi Latvijā, bet vairāk kā 30 gadus dzīvojusi Ukrainā, un, sākoties Krievijas uzbrukumam, viņa kopā ar vīru atgriezās Latvijā, bet nu jau kā patvēruma meklētāja. Tagad viņi dzīvo un aktīvi darbojas Rēzeknē.
Oksana Kolesņik, kas ir viena no koncerta organizatorēm, aktīvi iesaistās dažādos pasākumos, aicinot cilvēkus atcerēties, ka Ukrainā joprojām notiek karš, un norāda: “Koncerts ir vēl viens veids, lai runātu par to, kas šobrīd notiek mūsu valstī, Ukrainā! Tas ir arī veids, kā pateikties Latvijai un tās iedzīvotājiem par atbalstu un palīdzību! Koncerta dalībnieki dziedāja gan latviešu, gan ukraiņu valodā un ar dziļu pateicību uztvēra to, ka viņiem ir dota iespēja būt šeit un runāt par to, kas notiek viņu dzimtenē.
  Pēc koncerta tika nodoti Dricānu vidusskolas savāktie ziedojumi Ukrainas armijas karavīriem - vilnas zeķes, saldumi, kafija. Skolēni iesaistījās arī akcijā "Laba vēlējumi Ukrainai" un sagatavoja vēstules, zīmējumus un spēcinošus vārdus. Lai miers Latvijā un pasaulē!