Thursday the 25th - - Joomla 3.9 Templates
Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Atbalstot Dricānu vidusskolas parlamenta iniciatīvu, skolā tika organizētas starpklašu volejbola sacensības, kurās piedalījās 7.-9. un 10.-12. klašu skolēni. Spraigās un emocijām piepildītās spēlēs tika noskaidroti uzvarētāji katrā grupā. 7.-9.klašu posmā 1.vietu ieguva 8.klase, savukārt vidusskolas grupā uzvarētāju tituls tika piešķirts 11.klases komandai. Abu grupu laureāti tikās finālspēlē, kurā spraigā cīņā spēcīgāka izrādījās 11.klase! Prieks par jauniešu meistarību, azartu un degsmi, cīnoties par katru punktu!

b1  Jaunieši, kas darbojas skolas parlamentā, 24.martā Dricānu vidusskolas sporta hallē organizēja starpklašu sacensības basketbolā. Spēles izspēlēja 7.-9. un 10.-12.klašu skolēni, veidojot jauktās komandas (3+2). Pasākuma organizatori iesaistījās gan kā spēļu tiesneši, gan līdzjutēji, gan sacensību norises dokumentētāji. Spraiga gaisotne bija visās pamatskolas vecuma grupas spēlēs, bet, fiksējot rezultātus, 3.vieta 8.klasei, 2.vieta 7.klasei un 1.vieta šajās sacensībās 9.klases komandai. Vidusskolas posmā katrā izspēlē bija aizraujoši un neprognozējami momenti, tāpēc uzvarētājs nebija zināms līdz pat spēles beigām. 3. vietā 12. klases komanda, ar viena punkta deficītu 2. vietas diplomu saņēma 10. klase, bet uzvaras prieks un 1.vieta šoreiz 11.klases spēlētājiem.

1 1  Kad ārā vēl joprojām ir ziema, snieg un puteņo, pavasara noskaņa jārada pašiem. Dricānu vidusskolā šodien, 8.martā, par to bija parūpējušies gan skolas zēni, gan parlamenta jaunieši. Zēni iepriecināja meitenes un skolotājas ar ziediem, dāvaniņām un labiem vārdiem, savukārt parlamenta jaunieši organizēja konkursu, kurā piedalījās visu klašu meitenes. Klasesbiedru atbalstītas, viņas gan servēja svētku galdu, gan demonstrēja modi, gan atbildēja uz zēnu sagatavotajiem jautājumiem. Krājot punktus un sacenšoties par uzvaru, tika piešķirtas arī īpašas nominācijas, piemēram, saliedētākā, radošākā, košākā un stilīgākā klase.

Paldies skolas parlamenta jauniešiem un skolotājai Ivetai Dembovskai par pasākuma organizēšanu un svētku sajūtas radīšanu. Dricānu vidusskolā šodien tiešām bija iestājies pavasaris, ceram šo noskaņu saglabāt līdz pat brīvdienām!

SP Prezidents -  Elgars Razgalis

SP Ministru prezidenteKrista Kokina

Izglītības ministrija un sporta ministrija  – Renāte Anufrijeva, Emīls Kapacis, Valentīns Dekšnis, Edgars Feklistovs

Kultūras, noformēšanas un reklāmas ministrija – Marta Elizabete Čakārne, Valērija Kuriļina, Raitis Igaunis, Dženifera Barkovska

Ārlietu ministrijaLauma Pučeite, Kārlis Kalnejs, Evija Drebeinieka, Simona Semule

Bērnu tiesību aizsardzības ministrija  - Sandra Ratnika

Protokoliste -  Maija Trušinska

DīdžejsArnolds Anufrijevs

8 Sports bērniem un jauniešiem ir nozīmīga dzīves sastāvdaļa, kas ne vien uztur viņu fizisko formu, bet arī palīdz veidoties personībai, māca disciplīnu, rada vēlmi pēc sasniegumiem un attīsta motivāciju strādāt. Arī Dricānu vidusskolas jaunieši ir par SPORTU! Tiklīdz epidemioloģiskā situācija uzlabojās, Skolēnu parlamenta jaunieši sarosījās aktivitātēm. Šoreiz tie bija divi turnīri – basketbols un volejbols, kuros piedalījās 7.-12. klases komandas. Cīņas bija spraigas, taču virsroku un čempionu titulu abos sporta veidos guva 12. klases jaunieši.

Lai arī turpmāk sports vieno un rada tikai pozitīvas emocijas!

Kaut arī mācāmies klātienē, taču pulcēties kopā, lai svinētu Latvijas svētkus, nevaram. Tāpēc Dricānu vidusskolas Skolēnu parlamenta jaunieši ir sarūpējuši nelielu pārsteigumu - ātrās intervijas, lai uzzinātu cik erudīti un patriotiski ir skolas saimes pārstāvji.

Intervijas video skatiet šeit