Sunday the 5th - - Joomla 3.9 Templates

1 1  Kad ārā vēl joprojām ir ziema, snieg un puteņo, pavasara noskaņa jārada pašiem. Dricānu vidusskolā šodien, 8.martā, par to bija parūpējušies gan skolas zēni, gan parlamenta jaunieši. Zēni iepriecināja meitenes un skolotājas ar ziediem, dāvaniņām un labiem vārdiem, savukārt parlamenta jaunieši organizēja konkursu, kurā piedalījās visu klašu meitenes. Klasesbiedru atbalstītas, viņas gan servēja svētku galdu, gan demonstrēja modi, gan atbildēja uz zēnu sagatavotajiem jautājumiem. Krājot punktus un sacenšoties par uzvaru, tika piešķirtas arī īpašas nominācijas, piemēram, saliedētākā, radošākā, košākā un stilīgākā klase.

Paldies skolas parlamenta jauniešiem un skolotājai Ivetai Dembovskai par pasākuma organizēšanu un svētku sajūtas radīšanu. Dricānu vidusskolā šodien tiešām bija iestājies pavasaris, ceram šo noskaņu saglabāt līdz pat brīvdienām!