Saturday the 27th - - Joomla 3.9 Templates

WhatsApp Image 2024 02 24 at 21.52.47  Katra valoda, kuru esam apguvuši, ir liela vērtība, tāpēc īpaši lepojamies ar Kristera Lapinska augstajiem panākumiem atklātajā vācu valodas olimpiādē, kuru šī gada 3.februārī organizēja Rīgas Valsts vācu ģimnāzija sadarbībā ar VISC. Olimpiādes 1.posmā tiešsaistē piedalījās 164 skolēni, savukārt uz 2.posmu klātienē tika uzaicināti 90 labākie, arī Dricānu vidusskolas 9.klases skolēns Kristers Lapinskis, kurš ieguva 2.vietu!
  24.februārī Rīgā notika apbalvošanas pasākums, kurā laureātiem diplomus un piemiņas balvas pasniedza Vācijas vēstniecības Latvijā pārstāvis. Lepojamies ar Kristeru un viņa sasniegumiem. Paldies vecākiem un skolotājai Vivitai Ruško-Elstei par atbalstu un motivāciju!

WhatsApp Image 2024 02 16 at 15.52.46  16.februārī Dricānu vidusskolas 3.a klases komanda 5 dalībnieku sastāvā piedalījās1.-3.klašu erudīcijas konkursā "Mini Mīklu 2024" , kura mērķis bija veicināt bērnu vispusīgu attīstību un pieredzi par latviešu tautasdziesmām, pasakām, mīklām, sakāmvārdiem, gadskārtu svētkiem, Latviju, tās tradīcijām, ievērojamām vietām un nozīmīgiem notikumiem. Skolēni klausījās, skatījās, domāja, runāja, rakstīja, atbildēja. Rezultātā - no 12 komandām ierindojās godalgotā 3.vietā. Paldies Melānijai Dekšnei, Adriānai Drebeiniecei, Nensijai Jevgēnijai Saveļjevai, Gustavam Saksonam un komandas kapteinim Oliveram Leidumam!

cb1  10.02.2024 starp 66 komandām Dricānu vidusskolas SMU "For Relax" un "Wood Hold" piedalījās SMU reģionālajā pasākumā CITS BAZĀRS Daugavpilī.
SMU "Wood Hold" ieguva nomināciju "Ilgtspējīga SMU prece vai pakalpojums", saņēma balvas. SMU "For Relax"saņēma Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras simpātiju balvu.

368602139 314578124859226 6976009170628081652 n  Dricānu vidusskolas pensionētā skolotāja Regīna Ārmane par ilglaicīgu un nozīmīgu profesionālo ieguldījumu izglītībā no mūsu skolas tika izvirzīta Draudzīgā Aicinājuma fonda apbalvojumam “Par mūža ieguldījumu izglītībā”.
  Milzīgs prieks, ka mūsu skolas ilggadējā skolotāja bija starp tiem 20 nominantiem, kuri 2023.gadā saņēma fonda balvu! Balvu “Par mūža ieguldījumu izglītībā” pasniegšana notika svētku priekšvakarā - 17.novembrī svinīgā pasākumā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē.
  Regīna Ārmane uzskata, ka, tikai kustoties un domājot labas domas, mēs nenovecojam. Darba mīlestība viņai ir asinīs – joprojām aktīva, atraktīva, dzīvespriecīga, ar neizsīkstošu enerģiju un humora izjūtu.
  36 ražīgi mūža gadi ir aizvadīti Dricānu vidusskolā, strādājot par sākumskolas skolotāju, 6 no tiem veltīti skolas attīstībai, veicot direktora vietnieces mācību darbā pienākumus. Skolotājas bijušie audzēkņi viņu joprojām mīl, ciena, atceras, atbalsta un ir pateicīgi par ieliktajiem pamatiem, kas turpmāk palīdzējuši veidot veiksmīgu karjeru.
  Ilgus gadus skolotāja ir bijusi sākumskolas metodiskās apvienības vadītāja, koordinējot sadarbību visa Rēzeknes rajona sākumskolas skolotājiem, vadot atklātās stundas un organizējot ārpusstundu darbu.
  Vēl aizvien cienījamā pedagoģe uztur skolas saikni ar pensionēto pedagogu saimi, ir vēsturisko atmiņu un notikumu glabātāja un vēstītāja.

Dricānu vidusskolas direktores vietniece Ilona Vilcāne

upload 1 1  11.02.2023 starp 64 komandām Dricānu vidusskolas SMU "Ariadne", SMU "A&E Accessories", SMU "Latgaļīšu Sirdsļīta" piedalījās SMU reģionālajā pasākumā CITS BAZĀRS Daugavpilī. Komandu dalībnieki vairākkārt tikās ar žūriju, piedāvāja, pārdeva savu produktu pircējiem. SMU "Latgaļīšu Sirdsļīta" ieguva nomināciju "Uz zināšanām balstīts SMU produkts/ pakalpojums", saņēma diplomu, balvas

upload 1  16.12.2022 notika Junior Achievement Latvia Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) reģionālais pasākums “Cits Bazārs” Madonā 2022. 53 komandu vidū stendus iekārtoja, ar žūrijas komisiju vairākkārt tikās, produktus prezentēja, tirgoja arī Dricānu vidusskolas SMU “Latgaļīšu Sirdsļīta”, SMU “Universal Bracelet”, SMU “Ariadne”, SMU “A&E accessories”.
  Nomināciju “Ilgtspējīgs SMU produkts/ pakalpojums” ieguva, diplomu saņēma SMU “Latgaļīšu Sirdsļīta”.