Tuesday the 22nd - - Joomla 3.9 Templates
Description slide 7.
Description slide 8.
Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Šodien Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvaldes kolektīvs pulcināja novada pedagogus uz Skolotāju dienai veltīto pasākumu Feimaņu kultūras namā. Vadītāja lomā šoreiz bija atraktīvais un ar humora dzirksti apveltītais Ilmārs Dreļs, smaidīts tiešām tika daudz!
Tradicionāli šajā pasākumā, saņemot Rēzeknes novada pašvaldības PATEICĪBU, tika sveikti arī labākie pedagogi.
Dricānu vidusskolas ķīmijas skolotāja Ineta Kruste tika sveikta ar Pateicību par mērķtiecīgu, kvalitatīvu un radošu darbu skolēnu izglītošanā dabaszinātnēs un ieguldījumu skolēnu personības attīstībā.
  Pateicību par aktīvu, radošu un profesionālu darbu un daudzveidīgu, saistošu, izglītojošu ārpusstundu pasākumu organizēšanu saņēma Dricānu vidusskolas direktores vietniece audzināšanas jomā, vizuālās mākslas, kultūras un mākslas skolotāja Iveta Dembovska.
Īpašs lepnums par Dricānu vidusskolas Latvijas un pasaules vēstures, sociālo zinātņu skolotāju Silviju Laizāni, kas tika sveikta ar Izglītības un Zinātnes ministrijas Atzinības rakstu par izcilu, radošu, kvalitatīvu ilggadēju pedagoģisko darbu skolēnu patriotisma audzināšanā un motivēšanu talantu attīstībā, par latgaliešu valodas stiprināšanu Dricānu vidusskolā.
  Izjustu, dvēselisku muzikālo sveicienu visiem klātesošajiem ar koncertprogrammu “Piedzimt Mūzikai” bija sagatavojusi Kišu ģimene.
  Labie vārdi, apsveikumi, ziedi un patīkamas emocijas vēlreiz ir apliecinājums Skolotāja profesijas unikalitātei un nozīmīgumam.
  Sveicieni visiem esošajiem un bijušajiem Dricānu vidusskolas skolotājiem Starptautiskajā Skolotāju dienā!

12.kl.sk.d1  Šodien skolā svētki – Skolotāju diena! Īpašā jaunības dienu sajūta mums, skolotājiem, tika radīta it visur un it visā - noformējumā, mūzikas izvēlē, priekšnesumā, sagatavotajos uzdevumos un apsveikumos. Paldies katram 12.klases skolēnam par radošumu, izdomu, sirsnīgo attieksmi un atbildību, ar kādu šodien uzņēmāties veikt visus skolotāju pienākumus.

Lai prieks mācīt un mācīties!

Septembra krustojumos
Sīļi un pupuķi cierē,
Sazied krāsaini virši
Priežu pelēkā vērī,
Septembra parabolās
Saule vēl zeltu sijā,
Tas salīst koku lapās,
Kas laižas trauksmainā dejā...

(Inta Nagla)

Dzejas dienu ietvaros 13.septembrī Dricānu vidusskolā bija skaista tikšanās ar skolotāju un dzejnieci Intu Naglu. Skolēni klausījās autores dzeju, izpauda sajūtas zīmējumos un aizdomājās par dzejas tematiku un nozīmi mūsdienu sabiedrībā. Runāt dzejas valodā nav vienkārši, bet ir tik skaisti. Lai katram izdodas atrast tādus vārdus, kas iedvesmo, nomierina vai liek aizdomāties!

MZH1  Dricānu vidusskolas 6. klase 12. septembrī piedalījās aizraujošā “Latvijas valsts meži" rīkotajā Meža ekspedīcijā!
  Skolēni devās izzināt meža noslēpumus un risināt uzdevumus - orientējās mežā, iepazina mežzinātni, noteica koku augstumu un vecumu, kā arī izzināja dabas daudzveidības saglabāšanu un koksnes izmantošanu ikdienā. Kopīgi sapratām, cik svarīgi ir rūpēties par mūsu mežiem un plānot to ilgtspējīgu attīstību. 🌳
  AS “Latvijas valsts meži” eksperti atzinīgi novērtēja mūsu skolēnu zināšanas un erudīciju. Paldies par iedvesmojošo un izglītojošo piedzīvojumu dabā!

ZkT 5.septembrī“ Latvijas Finiera” Zaļās klases pasākumu “Sarkaņkalnā” apmeklēja aptuveni 1900 bērnu. Starp tiem bija arī Dricānu vidusskolas 4.un 5.klases skolēni. Visu dienu 37 dažādās pieturvietās vairāk nekā 100 meža un kokapstrādes nozares profesionāļi stāstīja, rādīja, deva iespēju aktīvi darboties un mācīties. Visaktīvāk radošās darbnīcas apmeklēja 4.klases meitenes, Arina Golubeva par veiktajiem uzdevumiem nopelnīja veselas 4 medaļas.
  Pulksten 12.00 visi iesaistījās kopīgas dejas zibakcijā. Vēlāk kalna galā cepa desiņas un zefīriņus.
  Skolēni mājās brauca noguruši, bet priecīgi, pozitīviem iespaidiem un jaunām zināšanām bagāti.

Audzinātājas Daina Veida un Inguna Vule

2s  2. septembrī pēc vasaras brīvlaika Dricānu vidusskolā atkal valdīja rosība: dzirksteļoja sarunas, skanēja smiekli, acis priecēja krāšņie ziedi. Ieskandināts jaunais mācību gads, un skolas saimei šogad pievienojās 18 pirmklasnieki, kurus zinību ceļojumā vedīs skolotāja Elita Kupruka.
  Nozīmīgs šis mācību gads būs ikvienam, bet īpaši 16 divpadsmitās klases skolēniem, topošajiem absolventiem. Lai jums izdodas!
Visus klātesošos Zinību dienā sveica ne tikai skolas administrācija, bet arī Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvaldes vadītājs Guntars Skudra. Īpašs paldies viņam par muzikālo sveicienu un pašvaldībai par sarūpētajām dāvanām 1. klases skolēniem.
  Novēlam, lai uzsāktajā darba cēlienā katram ir vēlme pilnveidoties, virzīties pretī saviem mērķiem un apgūt aizvien jaunas zinības!