Sunday the 5th - - Joomla 3.9 Templates
Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

b1  Jaunieši, kas darbojas skolas parlamentā, 24.martā Dricānu vidusskolas sporta hallē organizēja starpklašu sacensības basketbolā. Spēles izspēlēja 7.-9. un 10.-12.klašu skolēni, veidojot jauktās komandas (3+2). Pasākuma organizatori iesaistījās gan kā spēļu tiesneši, gan līdzjutēji, gan sacensību norises dokumentētāji. Spraiga gaisotne bija visās pamatskolas vecuma grupas spēlēs, bet, fiksējot rezultātus, 3.vieta 8.klasei, 2.vieta 7.klasei un 1.vieta šajās sacensībās 9.klases komandai. Vidusskolas posmā katrā izspēlē bija aizraujoši un neprognozējami momenti, tāpēc uzvarētājs nebija zināms līdz pat spēles beigām. 3. vietā 12. klases komanda, ar viena punkta deficītu 2. vietas diplomu saņēma 10. klase, bet uzvaras prieks un 1.vieta šoreiz 11.klases spēlētājiem.

b2b6b4b3b5b7b8