Friday the 26th - - Joomla 3.9 Templates
Шаблоны Joomla здесь

Laikā, kad steidzam sarūpēt dāvanas tuvajiem cilvēkiem, gan Dricānu vidusskolā, gan tās struktūrvienībā tika rīkots Ziemassvētku tirdziņš. Tajā varēja iegādāties pašu skolēnu un viņu vecāku sagatavotās dāvanas un gardos našķus. Tirgoties gribētāju, tāpat kā pircēju, netrūka, katrs varēja atrast kaut ko īpašu un unikālu, lai iepriecinātu ne tikai sevi, bet arī citus!

Dažādām aktivitātēm un pasākumiem bagāts ir bijis šis mācību semestris, tāpēc tā izskaņā pulcējāmies uz Ziemassvētku koncertiem, lai radītu prieku, dalītos ar emocijām un izbaudītu kopīgu svētku svinēšanu.
  Lai palīdzētu zaķēnam un parādītu miegainajam lācim, kas ir Ziemassvētki,
pasakainus mirkļus ar dziesmām, dejām, piparkūku cepšanu un neparasto vecīša cimdiņu koncertā uzbūra Dricānu vidusskolas 1.-7.klašu skolēni.
8.-12.klase bija sagatavojusi Ziemassvētku speciālizlaidumu par gada aktuālākajiem notikumiem. Klātesošie tika iepazīstināti ar 2023.gada astroloģisko pārskatu, prezidenta vēlēšanu aizkulisēm, skatītāji varēja just līdzi Eirovīzijas dalībniekiem, kavēties atmiņās par Dziesmu un Deju svētkiem un, protams, līksmot kopā ar hokeja komandas pārstāvjiem par izcīnīto bronzas medaļu.
  Par pasākuma sensāciju kļuva reportāža no “Dricoņuka” balvas pasniegšanas ceremonijas, kurā tika sumināti skolēni, kas ar savu talantu vai (gluži pretēji) ar savu neizdarību tika izvirzīti 8 nominācijās, piemēram, “Stila meistars”, “Gada skaļā rīkle”, “Savas dzīves režisors”.
  Jaunstrūžānu sākumskolas skolēni Ziemassvētku pasākumā palīdzēja Sarkangalvītei un Sprīdītim atrast laimi, jo, kā izrādījās, ja priecīgi ir tikai daži, tā vēl nav īstā laime. Visam ir noteikta kārtība, ja šī kārtība tiek izjaukta, nevar piedzīvot skaisto Ziemassvētku burvību ar sniegpārsliņu dejām, rūķošanos un dāvanām, kuras labā feja palīdzēja no lidostas nogādāt tieši uz pasākumu. Pēc koncerta visiem bija pārsteigums – svētku diskotēka!
  Paldies ikvienam par kopā būšanu un svētku sajūtas radīšanu!

31.maijs Dricānu vidusskolā un Jaunstrūžānu sākumskolā tradicionāli tiek sākts ar Paldies vārdu rītu, kad, izvērtējot sasniegto visos mācību līmeņos (sekmes, rezultāti mācību priekšmetu olimpiādēs, panākumi konkursos un citās ārpusstundu aktivitātēs), tiek teikts paldies labākajiem. Sadarbībā ar Dricānu apvienības pārvaldi laureātiem tika pasniegtas arī veicināšanas balvas. Priecājamies un esam lepni par katra skolēna sasniegumiem un izaugsmi, par skolotāju ieguldījumu kompetencēs balstīta mācību satura īstenošanā un, protams, par ikvienu ģimeni, kuras atbalstu jūtam ikdienā. Lai visiem mierīga un pozitīvām emocijām piepildīta vasara!
  Pēdējā mācību diena Jaunstrūžānu sākumskolā tika aizvadīta ar dziesmām, dejām, pateicības vārdiem un prieku, ka ir sagaidīts vasaras brīvlaiks. Skolotāji novērtēja ne tikai audzēkņu sasniegumus, bet pateicās arī skolēnu vecākiem par veiksmīgu sadarbību, radošām idejām un neatlaidību, ikdienā motivējot bērnus darīt vairāk, neapstāties pie sasniegtā un būt sava pagasta patriotiem. Klāt vasara, tas ir laiks, lai atpūstos, ceļotu, izmēģinātu kādu jaunu vaļasprieku, laiks sev un saviem sapņiem. Lai izdodas tos piepildīt!

zz1  Dricānu vidusskolas 10. un 11.klase izcīnīja iespēju piedalīties prāta un sporta sacensībās Čempionāts 2023 Lielajā Finālā Bauskā 20.maijā, jo pirmajā posmā veiksmīgi izpildīja mājasdarbu, otrajā posmā tika galā ar pusfināla uzdevumiem, un Čempionāta žūrijas rezultāti bija iepriecinoši – 70 komandu skaitā dalība Finālā.
Piedaloties katrā no Čempionāta fināla uzdevumu aktivitātēm, klases cīnījās par uzvaru, juta sacensības garu, baudīja kopābūšanas prieku, vienotību, saliedētību, atbalstu.

3 1mdMāmiņa, mammucis, mamma... skan tik dažādi, bet noteikti mīļi un sirsnīgi. 16.maijā Dricānu vidusskolas skolēni ar dziesmām, dejām, labiem vārdiem sveica ne tikai savas māmiņas, bet arī vecmāmiņas, vecvecmāmiņas un krustmāmiņas, jo maijā zied ne tikai ievas, ābeles, ķirši, bet zied arī labestība un mīlestība, ko bērni dāvā sev vistuvākajiem cilvēkiem. Lai šis svētku mirklis ir kā atgādinājums tam, cik nozīmīgs un skaists uzdevums ir būt vecākiem. Paldies par jūsu neizsīkstošo mīlestību un labestību!

klusuma brīdis   Pagājušā gada 24.februārī Krievijas bruņotie spēki sāka brutālu pilna mēroga militāru agresiju, kas turpinās jau gadu.
  Solidarizējoties ar Ukrainas tautu, kara gadadienā ikviens Latvijas iedzīvotājs aicināts uz mirkli pārtraukt ikdienas gaitas un vienoties klusuma brīdī, pieminot un godinot Ukrainas tautas upurus.
  Dricānu vidusskolas un struktūrvienības Jaunstrūžānu sākumskolas saime, pievienojoties Latvijas valstsvīru aicinājumam, ietur klusuma brīdi par Ukrainas tautu un tās ciešanām, un aizdedz svecītes par cīņās kritušiem karavīriem un mierīgajiem iedzīvotājiem.