6UUU  Dricānu vidusskolas 11.kl. piedalījās lielākajā uzņēmējdarbības konferencē Latvijā #UzdrīkstiesUzvarēt "Apsteidz nākotni". Konferencē ar iedvesmojošiem pieredzes stāstiem par drosmi un izdošanos biznesā un profesionālajā darbībā dalījās spilgtākie Latvijas biznesa, sporta un radošo industriju pārstāvji. Konference notika 19. oktobrī klātienē starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala”, pulcējot 6000 drosmīgākos un uzņēmīgākos jauniešus no visas Latvijas.
Pasākumā dzirdējām šādus iedvesmas stāstus:
 • Kā kļūt par miljonāru 25 gadu vecumā, izstāstīja iPhone Photography School izveidotājs Emīls Pakārklis,
 • Antarktīdas karaliene Evija Reine izstāstīja, kādi izaicinājumi jāpārvar, lai noskrietu maratonu visos pasaules kontinentos,
 • Agency JR dibinātāji Reinis Valters Krūmiņš un Jēkabs Rihards Ansons izstāstīja, kā uzreiz pēc vidusskolas izveidot pasaules līmeņa digitālā mārketinga aģentūru,

• Par biznesu un radošumu runāja neskaitāmu starptautisku apbalvojumu ieguvēja, košu pasākumu rīkotāja Gundega Skudriņa, kuras portfolio ir tādi projekti kā nepieradinātās vakariņas, spoguļnamiņš virs Abavas upes, peldošā sala Mordangas ezerā un vēl, un vēl, un vēl!
 • 2022. gada Latvijas labākā skolēnu mācību uzņēmuma “Soilnetic” komanda dalījās savā pieredzē, veidojot tehnoloģiju produktu un pārstāvot Latviju Gen-E festivālā Turcijā
 • Par pieredzi JA Latvia Līderu programmā stāstīs “Spotloc” pasākumu aplikācijas izveidotājs Roberts Legzdiņš un “Liepāja Grafiti Fest” rīkotāja Tīna Bule.
   Programmu bagātināja spilgti šovi, aizraujoši konkursi un interaktīvi partneru stendi.
   Konferences rīkotāji ir Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un Junior Achievement Latvia.
  Pasākums tika īstenots LIAA projektā "Inovāciju motivācijas programma", ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Pasākumu atbalstīja "Swedbank" un Rīgas Tehniskā universitāte.

Uzņēmējdarbības pamatu skolotāja Aina Pelše

1UUU3UUU2UUU5UUU