Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

WhatsApp Image 2023 03 04 at 20.55.00  4. martā notika gada lielākais “Junior Achievement Latvia” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras rīkotais skolēnu mācību uzņēmumu pasākums “Cits Bazārs”. Tas norisinājās tirdzniecības centrā “Domina Shopping”, piedaloties un ar pašu radītiem produktiem tirgojoties 270 skolēnu mācību uzņēmumiem no visas Latvijas.
  Kopumā skolēni sarūpējuši pašu radītās preces desmit kategorijās: pakalpojumi, apģērbi un auduma izstrādājumi, kosmētika un preces skaistumam, aksesuāri un bižutērija, pārtika, elektropreces, preces mājai un interjeram, suvenīri, dāvanas un sezonas preces, tehnoloģiju produkti, spēles un preces bērniem.
Dricānu vidusskolu pārstāvēja SMU "Ariadne" (aksesuāri, bižutērija), SMU "A&E accessories" (aksesuāri, bižutērija), SMU "Latgaļīšu Sirdsļīta" (suvenīri, dāvanas, sezonas preces).
  CITS BAZĀRS norises laikā, kā ierasts, jaunos uzņēmējus vērtēja pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku komanda, un labākie skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) tika apbalvoti desmit nominācijās: “Sociāli atbildīgs SMU”, “Tehnoloģiskās inovācijas produkts/pakalpojums”, “Labākā SMU pārdošanas komanda”, “Uz zināšanām balstīts SMU produkts/pakalpojums”, “Sociālo mediju komunikācijas balva”, “SMU produkts/pakalpojums gatavs starptautiskajam biznesam”, “Ilgtspējīgs SMU produkts/pakalpojums”, “SMU biznesa potenciāls” un “Labākais SMU produkta zīmols”.

WhatsApp Image 2023 03 04 at 20.54.58WhatsApp Image 2023 03 04 at 20.55.00 1WhatsApp Image 2023 03 04 at 20.55.03 1WhatsApp Image 2023 03 04 at 20.55.03