upload 15 Dricānu vidusskolas 11.klases skolēni 30.09.2022 piedalījās Latgales reģionālajā seminārā “Jauno uzņēmēju skola 2022” Daugavpilī, Daugavpils Universitātē, ko rīkoja JALatvia.
  Skolēni iepazinās ar JALatvia projekta vadītāja informāciju par JAL darbību, JAL programmām, pasākumiem, SMU veidošanas posmiem. Pieredzē dalījās SMU Lovely Pet’s Houses dibinātājas Daniela Giļmanova, Alisa Proščinko, rosināja sevi ieskaut ar pareizajiem cilvēkiem, atgādināja to, ka veiksme katra paša rokās, neviens neko neizdarīs jūsu vietā.
  Reinis Nikuļcevs, SIA RocketGrip līdzīpašnieks, SMU programmas absolvents, dalījās pieredzē, kā skolēnu mācību uzņēmums izauga līdz starptautiskam uzņēmumam, stāstīja par svarīgiem IT rīkiem SMU darbībā.
Seminārā skolēni guva informāciju par intelektuālo īpašumu, par JALatvia Līderu programmu, piedalījās ideju ģenerēšanas darbnīcā. Semināra informācija bija svarīga pirms savu skolēnu mācību uzņēmumu dibināšanas, reģistrēšanas, darbības.
  Pasākums tika īstenots LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Skolēnu mācību uzņēmumu programmas ilggadējs atbalstītājs ir Swedbank Latvia.

Uzņēmējdarbības pamatu skolotāja Aina Pelše