Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Ielūkojoties februāra „Rēzeknes Vēstu” pielikumā „Kurkulēns”, noteikti pamanījāt, ka Dricānu vidusskolas skolēni tajā publicējuši savus jaunrades darbiņus. Kā redzat, attālinātās mācības netraucē pilnveidot un attīstīt savus talantus, svarīgākais – rast motivāciju. Iespēja publicēt savus darbus avīzē noteikti ir viens no argumentiem, lai rakstītu un zīmētu.

Februāra „Kurkulēnā” ar saviem darbiem  piedalījās Samanta Strogonova, Dace Vilcāne, Ksenija Šatilova, Inga Strogonova, Diāna Dimzule, Dainuvīte Garjonova, Kristīne Gribovska. Prieks par jūsu radošumu un uzdrošināšanos!

Jauniešu vēlmi piedalīties noteikti sekmē  ne tikai skolā gūtās zināšanas, bet arī tas, ka pagastos tiek piedāvātas dažādas aktivitātes lietderīgai brīvā laika pavadīšanai. Īpaši gribu pieminēt Rikavas jauno literātu kopu „Dzejas garša”, kuru vada Iveta Dimzule. Šajā pulciņā skolēniem ir iespēja darboties jau no 2015.gada, šis laiks, protams, ir ieviesis korekcijas pulciņa darbībā, bet bērni, kas ir enerģiski un radoši, vienmēr atrod iespējas realizēt sevi arī šajā ne tik vienkāršajā laikā.

Paralēli mācībām skolēni var iesaistīties dažādos konkursos, viss ir atkarīgs no katra vēlēšanās. Mudinu ikvienu uzdrošināties un zīmēt, rakstīt, veidot krustvārdu mīklas un sūtīt darbiņus ne tikai uz „Rēzeknes Vēstīm”, bet arī uz citiem konkursiem.  Ja ir vēlēšanās piedalīties, droši varat sazināties ar mani, palīdzēšu darbiņus nogādāt redakcijā.

Skolotāja Līga Augstkalne

kurkuliskurkulis1