Интернет-магазин nachodki.ru

ESF IKVD logo ansamblis kraas.PumPurs

2019./2020.m.g. 2.semestrī Dricānu vidusskola turpina darboties projektā Nr.8.3.4.0/16/1/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”. Tā mērķis - samazināt priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu, īstenojot preventīvus un intervences pasākumus. Pasākumi vērsti uz agrīnu problēmas diagnostiku un risinājumu, lai novērstu samilzušu situāciju risināšanu, kas prasītu daudz vairāk resursu un varētu būt mazāk efektīva. Mērķauditorija tiek apzināta, sadarbojoties ar klašu audzinātājiem, vecākiem.
Izglītojamajiem tiek nodrošinātas konsultācijas un sniegts konsultatīvs atbalsts.
Vecāki atbalsta savu bērnu dalību projektā, jo individuālās konsultācijas palīdz novērtēt savas spējas, rosina skolēnus izteikt savas domas, analizēt, secināt, ceļ skolēna pašapziņu. Skolas pedagogi pozitīvi vērtē šī projekta lietderību un ir gatavi atbalstīt riska grupā iekļautos skolēnus.
1.semestrī iesaistītie skolēni uzlabo mācību sasniegumus, daži pārvar valodas barjeru, kas mazina mācību satura apguves grūtības, palielinās vārdu krājums utt.
Tagad projektā tiek iesaistīti 8 skolēni.

Projekta koordinatore Z. Deksne