Здесь нашел интересный обзор

ESF IKVD logo ansamblis kraas.PumPurs

Šajā mācību gadā Dricānu vidusskola turpina īstenot projektu PuMPuRS – atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai. Projekta ietvaros 13 izglītojamiem (11 Dricānu vidusskolas skolēniem un 2 Dricānu vidusskolas struktūrvienības Jaunstrūžānu pamatskolas skolēniem) 1.semestrī tika sniegts individuālais atbalsts, stiprināta motivācija iegūt izglītību, uzlabots sekmības līmenis, mazināts risks priekšlaicīgi pārtraukt mācības. Projekta aktivitātēs 1.semestrī bija iesaistīti 5 pedagogi un 13 skolēni, kuriem tika izstrādāts individuālais atbalsta plāns un individuālo konsultāciju grafiks. 2.semestrī visi priekšdarbi ir sagatavoti, lai varētu notikt individuālas konsultācijas 13 skolēniem un pie tiem pašiem pedagogiem.
  Projekts dod iespēju 1.-12. klašu skolēniem saņemt individuālas konsultācijas mācību priekšmetos: angļu valodā, ģeogrāfijā, Latvijas vēsturē, Latvijas un pasaules vēsturē, matemātikā, latviešu valodā.
  Skolēni, viņu vecāki un skolotāji darba rezultātus vērtē pozitīvi. Daudziem skolēniem vērojamas pozitīvas izmaiņas attieksmē pret mācībām, samazinās zemu vērtējumu skaits.
  Liels paldies projekta PuMPuRS komandai par ieinteresētību un sadarbību mūsu kopīgajā darbā – atbalstošās skolas vides veidošanā!

Informāciju sagatavoja PUMPURS programmas koordinatores
Sandra Saulīte, Silvija Laizāne