Шаблоны для Joomla 3 здесь

ESF IKVD logo ansamblis kraas.PumPurs

Jau ceturto gadu Dricānu vidusskola īsteno projektu PuMPuRS – atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai. Projekta ietvaros izglītojamiem 1.semestrī ir sniegts individuālais atbalsts, stiprināta motivācija iegūt izglītību, mazināts risks priekšlaicīgi pārtraukt mācības. Sakarā ar COVID-19 epidemioloģisko situāciju visā valstī 5.klases skolēni ir paspējuši saņemt visus ieplānotos atbalsta pasākumus, bet pārējie audzēkņi nesaņem visas konsultācijas. Projekta aktivitātēs 2.sem. iesaistīti 5 skolotāji un 7 skolēni, kuriem ir izstrādāts individuālais atbalsta plāns. 2.semestrī visi priekšdarbi ir sagatavoti, lai varētu notikt individuālas konsultācijas tiem pašiem skolēniem un pie tiem pašiem pedagogiem, bet klātienē.
  Projekts dod iespēju 5.-12. klašu skolēniem saņemt individuālas konsultācijas mācību priekšmetos: angļu valodā, krievu valodā, Latvijas vēsturē, Latvijas un pasaules vēsturē, matemātikā.
  Skolēni, viņu vecāki un skolotāji darba rezultātus vērtē pozitīvi. Daudziem skolēniem vērojamas pozitīvas izmaiņas attieksmē pret mācībām, samazinās zemu vērtējumu skaits.
  Liels paldies projekta PuMPuRS komandai par ieinteresētību un sadarbību mūsu kopīgajā darbā – atbalstošās skolas vides veidošanā!

Projekta koordinatores
Aina Pelše, Sandra Saulīte