Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

ESF IKVD logo ansamblis kraas. pumpurs

Jau trešo gadu Dricānu vidusskola īsteno projektu PuMPuRS – atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai. Mūsu skolas 5 pedagogi – angļu valodas, krievu valodas, Latvijas un pasaules vēstures, fizikas, matemātikas skolotāji - sniedz individuālās konsultācijas septiņiem 5.-12.klašu skolēniem. Katram projektā “PuMPuRS” iesaistītajam skolēnam semestra sākumā tiek izveidots individuālais atbalsta plāns, kurā izvērtēti mācību pārtraukšanas riski un paredzēti nepieciešamie pasākumi šo risku mazināšanai. Individuālās nodarbības laikā pedagogi sniedz skolēniem atbalstu mācību priekšmeta apguvē. Pedagogi organizē nodarbības, balstoties uz skolēnu individuālajām vajadzībām.
  Visbiežāk minētais risks, kas kļuvis par iemeslu skolēna iesaistīšanai projektā, ir ar mācībām saistītais risks, kas sevī ietver grūtības mācību satura apguvē, zemus mācību sasniegumus, iekavētā mācību satura apguvi un valodas barjeru.
Kā atzīst vecāki, kuru bērni ir iesaistīti projektā un saņem atbalstu, dalība projektā palīdz bērnam uzlabot sekmes un apgūt mācību vielu.

Informāciju sagatavoja PUMPURS programmas koordinatore S.Saulīte.