Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

aina skolassomaafisa1

Koncertzālē Latgales Vēstniecība Gors 8.kl. apmeklē LNOB baleta izrādi “Žizele”. Oriģinālā horeogrāfija Žils Pero, Mariuss Petipā, Žans Koralli. Horeogrāfijas iestudētājs Aivars Leimanis. Galvenajā Žizeles lomā vadošā Latvijas baleta soliste Elza Leimane.

Ādolfa Adāna balets “Žizele” ir viens no pirmajiem lielajiem romantisma baletiem un viens no retajiem, kas saglabājies līdz mūsdienām.

Daudzi skolēni pirmo reizi apmeklē baleta izrādi, gūst priekšstatu par baletu kā tādu. No klases baleta apmeklētājiem tikai vienam skolēnam izrāde nepatīk, vispār balets nepatīk, bet visi pārējie skolēni ir apmierināti ar redzēto, gribētu vēl kādreiz baleta izrādi apmeklēt. Skolēniem patīk skaistā dejošana, satura izprašana pēc iepazīšanās ar sižetu, patīk krāšņās dekorācijas, skaistie tērpi, sinhronais dejojums.

Skolēni attīstās kā personības, paplašinās redzesloks, iemīl šo skatuves žanru, kur saturs tiek attēlots neverbāli – ar kustībām, žestiem, mīmiku, tērpiem.

Klases audzinātāja Aina Pelše

aina skolas solma1