Sunday the 8th - - Joomla 3.9 Templates

IMG 20240509 WA0002  9.maijā kultūrizglītības “Latvijas skolas soma” ietvaros Dricānu vidusskolas pirmās trīs programmas klases uz Rēzekni, lai Latgales vēstniecībā GORS noskatītos izrādi “Uzmanību, peles!”, par kuru režisors Armands Ekštets raksta: “Pasaulē ir daudz stāstu par bailēm – kam ir lielas acis, par draudzības spēku – kas pārvar vislielākos šķēršļus, par uzticīgiem draugiem – uz kuriem vienmēr var paļauties. Izrādē “Uzmanību, peles!” mēs vēlējāmies pārkāpt skatuves robežas, iesaistot savā stāstā mazos skatītājus, lai viņiem teātris asociētos ne tikai ar prieku un jautrību, bet arī ar izziņu! Bērnu līdzdalība izrādē ir viens no šī teātra projekta lolotākajiem mērķiem – tās jēga. Šī pieredze starp teātri un skatītāju sniedz mums neizsīkstošu iedvesmas avotu un vēlmi attīstītas idejas. Mēs vēlamies, lai šī pieredze ir pieejama visiem bērniem! ”
  Bērni guva jaunus iespaidus, zināšanas, bija sajūsmināti, izrāde ļoti patika!

IMG 20240509 WA0004IMG 20240509 WA0005