Sunday the 19th - - Joomla 3.9 Templates
Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

k113.februārī Dricānu vidusskolā notika karjeras attīstības atbalsta pasākums 7.-12.klašu skolēniem “Mana nākotnes karjera IKT jomā”, pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Pasākumā piedalījās arī skolēni no projektā neiesaistītajām skolām – Jaunstrūžānu pamatskolas 7.-8.klases skolēni, Nautrēnu vidusskolas 7.-9.klases skolēni un Gaigalavas pamatskolas 7.-9.klases skolēni.
Pasākuma saturu nodrošināja Ventspils Augsto tehnoloģiju parka struktūrvienība “Kurzemes Democentrs”, kas jauniešiem piedāvāja aktīvu, aizraujošu, izzinošu un interesantu piedzīvojumu, iepazīstot tehnoloģiju pasauli. Skolēniem tika piedāvāta saruna par IKT jomas profesijām, sniegta informācija par nozares profesiju daudzveidību, veicinot izpratni par karjeras iespējām šajā nozarē. Jaunieši saņēma arī informāciju par turpmākās izglītības iespējām IKT jomā, bet vislielāko skolēnu interesi izpelnījās IKT nozares uzņēmumu produktu paraugu demonstrācija un praktiska darbošanās ar interaktīviem eksponātiem tehniskās darbnīcās:

1.Zaļā Avīze
2.Klimata pārmaiņu ķīmiķis
3.Izglāb pasauli!
4.Ceļojums energoefektivitātes pasaulē
5.Klimata pārmaiņu seku prognozētājs
6.Zaļie risinājumi
7.Esi valsts pārvaldnieks
  Skolēnu un arī skolotāju izvērtējums par pasākumu bija pozitīvs. Laiks pasākumā tika pavadīts lietderīgi, ar interesi un pasākuma laikā uzkrātas jaunas, nepieciešamas zināšanas, lai katrs priekš sevis izvērtētu to, kāda nozīme mūsdienu profesiju pasaulē ir informācijas un komunikāciju tehnoloģijas profesijai.

Pedagoģe karjeras konsultante Santa Vorkale

k6k2k3k4k7