Friday the 3rd - - Joomla 3.9 Templates
Шаблоны Joomla здесь

EKO4  Laiks skrien ātri un arī Dricānu vidusskola kā ekoskola darbojas jau 10 gadus. Pa šiem gadiem ir paveikts diezgan daudz – iestādīta rožu dobe, kas laikam arī deva to degsmi vēl vairāk sakārtot apkārtējo vidi, uzstādīta zaļā klase – lapene, organizētas vides nometnes, darbojāmies dažādos vide projektos, rakstījām vides projektus un apguvām ieplānotos līdzekļus. Es uzskatu, ka šie 10 gadi ir bijuši pietiekami zaļi.

28.maijā par godu šim svarīgajam notikumam notika viktorīna “Ekoskolai dzimšanas diena!” kahoot.it sistēmā. 46 jautājumi bija veidoti bioloģiskās daudzveidības (šī gada tēma) kontekstā un uz to mudinājām piedalīties ar visu ģimeni. Pavisam bija 49 komandas, kas mūs ļoti priecē. 1.vietu izcīnīja Mairis Bokta (11.klase), 2.vietu - Diāna Dimzule (8.klase), 3.vietu Emīls Lamba (3.klase).

Paldies par kopā būšanu 10 gadu garumā! Paldies par atbalstu gan aktivitātēs, gan idejās! Paldies par zaļās vides uzturēšanu!

Ekoskolas koordinatore S.Saulīte

EKO1