Thursday the 2nd - - Joomla 3.9 Templates
Здесь нашел интересный обзор

putra11  Pasaules pārtikas dienas 2020 devīze - "Ikviens no mums var būt pārtikas varonis!". 7.klases skolēni 15.oktobrī dalījās savās zināšanās par pārtikas daudzveidību Latvijā, par tās iegūšanas veidiem, klimatisko ietekmi uz ražu. Putras dienas ietvaros šie skolēni meklēja SUPERPUTRAS varoņus. Iepazinās ar putras programmas lekciju "Auzās ir spēks" un ar savām garšas kārpiņām pārbaudīja, vai tiešām auzas var būt garšīgas, dod sāta sajūtu un spēku. Šogad savu SUPERPUTRU gatavojām savādāk, veidojām auzu pārslu musli ar žāvētām plūmēm. Pats galvenais, ka šefpavāri bija puikas. Pasākuma noslēgumā notika visgaidītākais moments - SUPERPUTRAS ēšana. Liels PALDIES AS "Rīgas Dzirnavnieks" ar zīmolu "Herkuless" jau vairāku gadu garumā Starptautiskās Putras dienas ietvaros aktīvākās klases aplaimo ar garšīgām un veselīgām balvām.

Visam sekoja līdzi 7.kl.audz.Sandra Saulīte

putra3putra2putra1