Шаблоны Joomla здесь

ESF IKVD logo ansamblis kraas.PumPurs

Projekts Nr. 8.3.2.2./16/I/001
“Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”

Dricānu vidusskolas izglītojamo mācību vizīte uz augsto tehnoloģiju uzņēmumu “AHHAA” un Ledus laikmeta centru
Igaunija – 17.10.2019. 7.-9.klase

AHA1Pirms pašām rudens brīvdienām, 17.oktobrī Dricānu vidusskolas 7.-9.klašu izglītojamie ESF projekta “ATBALSTS IZGLĪTOJAMO INDIVIDUĀLO KOMPETENČU ATTĪSTĪBAI” (projekta nr.8.3.2.2/16/I/001) ietvaros devās MĀCĪBU VIZĪTĒ uz augsto tehnoloģiju Zinātnes centru AHHAA un Ledus laikmeta centru Tartu.

AHHAA centrā, darbojoties daudzveidīgās interaktīvās aktivitātēs, skolēniem bija iespēja iepazīt zinātni un atklāt to ar prieku, aizraujošā un neierastā veidā. AHHAA maina mācīšanās vērtību nostāju, veicina motivāciju mācīties visa mūža garumā un veido zinātnisku, uz zināšanām balstītu domāšanas veidu. Bija iespēja apmeklēt arī izstādi “Skrējiens kosmosā”. AHHAA devīze ir “Domāsim rotaļīgi!” un bija patiess prieks vērot skolēnu aizrautīgo darbošanos!

Dienas turpinājumā izglītojamie devās uz Ledus laikmeta centru, kas ir unikāls tematiskais centrs Baltijā. Tajā tika iepazīti reāla izmēra dzīvnieki un gida pavadībā tika radīts priekšstats par to, kā tūkstošu gadu gaitā ir veidojusies pasaule un Baltijas daba.
Kopumā tika aizvadīta izzinoša, aizraujoša un piedzīvojumiem bagāta diena!

Atbildīgā par projekta ieviešanu skolā Ilona Vilcāne

AHA2AHA4AHA3AHA5AHA6AHA7AHA9AHA8AHA10AHA11AHA12AHA15AHA13AHA14AHA16AHA18AHA17AHA20AHA21AHA22AHA23AHA25AHA26AHA27AHA28