Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

ilonas projekts

Sākot ar 2017.gada septembri Dricānu vidusskola ir iesaistījusies Eiropas Sociālā fonda (ESF) līdzfinansētā projektā "Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" (projekta numurs 8.3.2.2/16/I/001).

Projektu plānots īstenot 4 mācību gadus (2017.-2020).

Projekta mērķis ir nodrošināt izglītības pakalpojuma daudzveidību, kas balstīti uz individuālās mācību pieejas attīstību un ieviešanu vispārējās izglītības iestādēs, tādējādi uzlabojot izglītojamo kompetences un mācību sasniegumus.

Galvenās aktivitātes:
1. Ilgtspējīgu individuālās pieejas attīstības pasākumu nodrošināšana mācību satura apguvei – individualizētas atbalsta personāla nodarbības, praktiskās nodarbības, mācību vizītes, u.c.

2. Ilgtspējīgu alternatīvu neformālās izglītības un ārpusstundu pasākumu nodrošināšana - inovatīvas interešu izglītības programmas (STEM jomā), tehniskās dienas, radošās darbnīcas, festivāls u.c.

3. Pedagogu profesionālās pilnveides pasākumi.

Projekta īstenošanas periodā Dricānu vidusskolā jau ir īstenotas un tiek turpināts īstenot praktiskās nodarbības matemātikā 1.-6.klasēm un 7.-9.klasēm, praktiskās nodarbības fizikā 7.-9.klasēm, interešu izglītības nodarbības robotikā 1.-6.klasēm, multimediju pulciņu 7.-9.klasēm, kā arī individuālās psihologa, logopēda un speciālā pedagoga konsultācijas 1.-9.klašu izglītojamajiem.

Papildus mācību darbam tiek īstenotas daudzveidīgas projekta ārpusstundu aktivitātēs visiem 1.-9.klašu izglītojamajiem. Mācību vizītes uz zinātkāres centriem ZINOO Daugavpilī un Cēsīs, kā arī uz bērnu zinātnes centru “Tehnoannas pagrabi” un uz IIC “Dzelzceļš un Tvaiks”. Vairākas mācību vizītes pa vecumposmiem uz augsto tehnoloģiju uzņēmumu “AHHAA” un Ledus laikmeta centru. Skolā tika organizēta tehniskā diena "Izmēģini, Uzzini, Aizraujies" kopā ar SIA ASPIRED un plānota tehniskā diena “Eksperimentē!” Jau ir īstenotas 4 radošās darbnīcas “Būvēsim sapņu māju” un festivāls “Laikmetu spēles”. Turpmāko 2 gadu laikā regulāri tiks vadītas radošās darbnīcas “Radi un rādi” 1.-6.klašu izglītojamajiem.

Atbildīgā persona par projekta ieviešanu Dricānu vidusskolā Ilona Vilcāne