Sunday the 19th - - Joomla 3.9 Templates

GA 2019 logo  31. martā konkursa " Gada jaunais autovadītājs " teorētiskā kārta noslēdzās. Dricānu vidusskolas 11.klases audzēkņi ierindojās 2. vietā un kvalificējas konkursa otrajai kārtai.

No novembra līdz martam uz testa jautājumiem atbildes snieguši gandrīz 2300 dalībnieki, kuri pārstāv 146 dažādas mācību iestādes visā Latvijā. Konkursa otrajai kārtai kvalificējas 30 labākās komandas.

Prieks par 11. klases jauniešiem !

Diemžēl uz skolām pie 30 labāko rezultātu īpašniekiem “Gada autovadītājs” instruktori ar auto apgāšanās simulatoru un alkohola reibumu imitējošajām brillēm varēs doties tikai pēc ārkārtas situācijas beigām, kura izsludināta saistībā ar COVID-19 vīrusu.

Konkursu vidusskolēniem “Gada jaunais autovadītājs” organizē CSDD un OCTA.

Konkurss tiek finansēts no sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas prēmijām, ko apdrošināšanas sabiedrības katru ceturksni ieskaita biedrības „Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs” kontā.

11. klases audzinātāja Inese Bolšija