Sunday the 19th - - Joomla 3.9 Templates
Шаблоны для Joomla 3 здесь

Egita 1   Jau 21. gadu pēc kartas mūsu valstī noris konkurss “Tatjanas diena”. Pavisam šajā pasākumā ir septiņi konkursi.
Dricānu vidusskolas skolēni piedalījās kaligrāfijas konkursā. Šajā konkursā darbus vērtēja trīs nominācijās: “Labākais rokrasts”, “Labākais uzraksts” un “Bukvica”. Kaligrāfijas konkurss tiek organizēts ar mērķi veicināt cieņpilnu attieksmi pret krievu valodu un vēlmi izkopt savu rokrakstu. Šo konkursu organizēja Rīgas Ostvalda vidusskolas krievu valodas un literatūras pasniedzēja Irina Vafitova. No Dricānu vidusskolas kaligrāfijas konkursā piedalījās:
• Diāna Dimzule (7. kl., nominācijā “Labākais rokrasts”);
• Egita Melne (7. kl., nominācijā “Bukvica”);
• Milana Laizāne (8. kl., nominācijā “Bukvica”);
• Darja Selina (9. kl., nominācijā “Bukvica”);
• Mairis Bokta (10. kl., nominācijā “Bukvica”).

Dricānu vidusskolas 7. klases skolniece Egita Melne ieguva godalgotu 1. vietu un 26. janvārī ar saviem vecākiem un krievu valodas skolotāju Valentīnu Kozuli devās uz Rīgu, lai piedalītos pasākuma noslēguma prezentācijā. Apbalvošanas ceremonija notika Maskavas namā.
   Pēc šī pasākuma Egita, viņas vecāki un skolotāja V. Kozule apmeklēja noslēguma koncertu, kas bija veltīts “Tatjanas dienas” pasākumam. Koncerts notika Rīgas Latviešu biedrības namā. Koncertā uzstājās visu nomināciju labākie konkursanti, kuri gan dziedāja, gan dejoja, gan lasīja dzeju un prozu. Koncerts bija lielisks, tas patika visiem klātesošajiem.

Krievu valodas skolotāja Valentīna Kozule

Egita 2Egita 3j