Wednesday the 8th - - Joomla 3.9 Templates
Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Sagaidot DZIMTĀS VALODAS DIENU, ir noslēdzies Latviešu valodas aģentūras rīkotais radošo darbu konkurss “TU ESI LATVIJAS DĀRGUMS”, kura mērķis bija pamanīt un novērtēt kultūras vērtības un personības Latvijā. Šajā konkursā piedalījās arī Dricānu vidusskolas skolēni. Konkurence bija ļoti liela– 848 radošie darbi (esejas, dzejoļus, domrakstus un zīmējumus) gan no Latvijas, gan latviešu skolām pasaulē.
  Žūrijas komisija (UNESCO LNK ģenerālsekretāre B. Moļņika, literatūrzinātniece, Latvijas Universitātes profesore, mācību grāmatu autore I. Stikāne, māksliniece, grāmatu „Koko un Riko” zīmējumu autore L. Lošina, rakstnieks V. Rūmnieks un Latviešu valodas aģentūras projektu vadītāja V. Līcīte-Meldere) spraigā diskusijā ir vērtējusi un noteikusi labākos radošos darbus.
  Konkursa „Tu esi Latvijas dārgums” zīmējumu grupā 2. VIETU ieguva 8. klases skolniece VLADLENA DROBATE un ATZINĪBU - 9. klases skolniece ELĪNA MELĀNE.

vladlenaelīina