Wednesday the 8th - - Joomla 3.9 Templates
Статьи и обзоры nachodki.ru

laima111Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā un SEB banku jau otro gadu īsteno līderības, uzņēmējdarbības un izaugsmes programmu Future Heroes ar moto – Veido nākotni pati!   Future Heroes programmas galvenais mērķis ir izglītot 14-17 gadus vecas jaunietes - nākamās līderes un pārmaiņu veidotājas, stiprinot viņās pašapziņu, empātiju, izturību un attīstot dažādas dzīvei nepieciešamās prasmes.
  Dricānu vidusskolas 9. klases skolniece Laima Loreta Treikule aktīvi piedalās Valsts izglītības satura centra īstenotajā līderības, uzņēmējdarbības  un izaugsmes programmā Future Heroes, kas, ar British Council pārstāvniecības Latvijā un SEB bankas atbalstu, notiek jau otro gadu.
  Sešu mēnešu garumā 50 jaunietes no visas Latvijas piedalās 8 prasmju darbnīcās, kur dažādu jomu līderu vadībā, apgūst teorētiskas zināšanas, praktiski darbojas un pilnveido sevi, kā arī rod iedvesmu jaunām idejām. Programmas laikā jaunietes strādā komandās - pieredzējušu mentoru vadībā īstenojot sociālos un uzņēmējdarbības projektus.
  Laima piedalījās programmas pirmajā sezonā kā dalībniece, bet nu jau kļuvusi par Big Sister jeb “Lielo māsu” kopā ar vēl 9 meitenēm no iepriekšējās sezonas. Katra jauniete ir uzņēmusies atbalstīt vienu Future Heroes jaunās sezonas komandu, motivējot, iedrošinot un daloties ar padomiem no savas pieredzes. “Lielās māsas” palīdz plānot, organizēt un moderēt tiešsaistes nodarbības, kas notiek sestdienās 1-2 reizes mēnesī, aktīvi piedalās programmas komunikācijas platformu satura veidošanā u.c.
  Programma noslēgsies ar Galā pasākumu, kurā tiks svinēti meiteņu panākumi un programmas partneri apbalvos veiksmīgākos projektus un dalībnieces dažādās kategorijās. Galveno balvu – mācību braucienu uz Lielbritāniju, nodrošina British Council pārstāvniecība Latvijā.
Future Heroes dalībnieču izaugsmi atbalsta: British Council pārstāvniecību Latvijā, SEB banka, Riga TechGirls, Riga Business School, biedrība Līdere, Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūts (EIT), Workland, Rīgas Stradiņa universitāte, Rimi Latvia, Dpd Latvija, DCH studija, Ideju Inovāciju institūts, Biedrība Ascendum, Madara Cosmetics, Rise up HR, Acorus Balance, Herbitum Latvia, Caffeine LV un citi.

Future Heroes programma dos ieguldījumu drosmīgas, saliedētas un sociāli atbildīgas paaudzes veidošanā, kur liela loma būs nākotnes līderēm un pārmaiņu radītājām.

Projekta mājas lapa: www.futureheroes.lv

facebook  Facebook: FutureHeroesLatvia