Sunday the 19th - - Joomla 3.9 Templates
Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Kopilja 2019.gada rudenī Latviešu valodas aģentūra izsludināja radošo darbu konkursu “Izstāsti man savu sapni”.  Konkursa mērķis bija apliecināt savu prasmi lietot latviešu valodu radoši, izmantojot daudzveidīgas izteiksmes iespējas; paust pieredzi un attieksmi, atklājot subjektīvi nozīmīgo savā radošajā darbā. Protams, uzrunāju un aicināju piedalīties arī mūsu skolas skolēnus, kāds arī atsaucās.

Darbs tika iesūtīts, jau aizmirsts, bet šogad martā pārsteigums – pastkastē grāmata un Latviešu valodas aģentūras pateicība par skolēnu rosināšanu līdzdalībai konkursā! Grāmatā “Izstāsti man savu sapni” ir publicēti šī konkursa labākie skolēnu darbi, un to vidū ir arī Dricānu vidusskolas 12.klases skolnieces Elīnas Saulītes darbs. Prieks un lepnums!

Savā darbā Elīna apgalvo, ka “sapnis ir dvēseles spogulis – visšķīstākā, vissamaitātākā, bet nenoliedzami patiesākā cilvēka daļa”. Sapņosim skaisti un ticēsim sapņu piepildījumam!

Skolotāja Gunta Kazuševa