Sunday the 19th - - Joomla 3.9 Templates
Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Lāčplēša dienā, 11. novembrī, Preiļu Galvenā bibliotēka (PGB) tiešsaistē paziņoja skolēnu patriotiskās dzejas konkursa “Latvija, cik daudz Tev vēlos teikt!” rezultātus.
  Šī gada marta sākumā PGB sadarbībā ar Preiļu novada domi un Eiropas parlamenta deputāti, profesori Inesi Vaideri izsludināja patriotiskās dzejas konkursu “Latvija, cik daudz Tev vēlos teikt!” 5.-12. klašu skolēniem, tādējādi turpinot Salacgrīvas novada bibliotēkas aizsākto ilggadējo tradīciju rīkot Vidzemes patriotiskās dzejas konkursu. Nemainīgi šī konkursa patrons ir kinorežisors, mūsu novadnieks Jānis Streičs.
  Konkursam tika iesūtīti 98 dzejoļi un saskaņā ar žūrijas vērtējumu 53 no tiem izdoti grāmatā “Latvija, cik daudz Tev vēlos teikt!”, kuras dizainu veidoja Inese Martinkus. Labākie autori tiešsaistē varēja piedalīties dzejnieka Aivara Eipura meistarklasē. Šo labāko autoru vidū ir arī Dricānu vidusskolas 8.klases skolniece Laima Loreta Treikule. Gan Laima Loreta, gan skolotāja – konsultante Gunta Kazuševa saņēma šīs grāmatas eksemplāru.
  Žūrijas komisijā darbojās konkursa patrons kinorežisors Jānis Streičs, Eiropas Parlamenta deputāte, profesore Inese Vaidere, dzejnieks Aivars Eipurs, literatūrzinātnieks un rakstnieks Valentīns Lukaševičs, Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotāja Inguna Patmalniece, Bērnu literatūras nodaļas vadītāja Vilhelmīne Jakimova un Preiļu Galvenās bibliotēkas vadītājas vietniece Inese Šņepste.
 Prieks par panākumiem, un gaidīsim nākamo patriotiskās dzejas konkursu pēc diviem gadiem!

Skolotāja Gunta Kazuševa