VS7 Itin visam zem šīs saules ir sava neatkārtojama krāsa un smarža. Saka – visnoturīgāk smaržojot atmiņas. Vai jūs kādreiz savās domās esat atgriezušies skolas sienās? Noteikti…
  Ja arī skolas gadi kādam sen jau aiz muguras, nevar nejust to auru, kas virmo ik uz soļa vasarā, kad daudzās skolās notiek izlaidumi, vai 1.septembrī, ejot cauri skolēnu burzmai. Ar skolu saistītās atmiņas vienmēr paliks ar mums – labas vai sliktas, priecīgas vai skumjas, patīkamas vai ne visai - , bet tās ir, bija un būs daļa no mūsu dzīves.
  Tuvojas Dricānu vidusskolas 65 gadu jubileja, un, to gaidot, Dricānu vidusskolas kolektīvs ir uzsācis akciju “Dricānu vidusskolas atmiņu stāsti” – katru mēnesi līdz skolas absolventu salidojumam 1.augustā mēs publicēsim skolas mājas lapā www.dricanu-skola.lv nelielu ieskatu skolas vēsturē un kāda absolventa atmiņas par tā laika norisēm.
  Aicinām ikvienu, kurš mācījies Dricānu vidusskolā, piedalīties akcijā “Dricānu vidusskolas atmiņu stāsti” un iesūtīt savus atmiņu stāstus – kādu interesantu, jautru piedzīvojumu, kuriozus atgadījumus vai arī pavisam nopietnus notikumus no savas skolas dzīves. Savus stāstus var sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  Būsim ļoti priecīgi un pateicīgi visiem tiem Dricānu vidusskolas bijušajiem audzēkņiem un darbiniekiem, kuri atsauksies un iesūtīs mums savus atmiņu stāstus!
  Veidosim visi kopā interesantāku absolventu salidojuma gaidīšanas laiku un tiksimies Dricānu vidusskolas 65 gadu jubilejas pasākumā 2020.gada 1.augustā plkst.18.00!

VS8VS9VS10VS11VS2VS3VS1VS4VS6VS12VS15VS16VS17VS18VS19