Saturday the 4th - - Joomla 3.9 Templates
nachodki.ru интернет-магазин

2XII Skolēnu dziesmu un deju svētkiem bija jānotiek pagājušajā gadā, tomēr Covid-19 pandēmijas dēļ tie tika pārcelti uz šo gadu. Taču arī šajā gadā nekas nemainījās, un svētki klātienē droši vien nenotiks.

Deju lieluzveduma “Saule vija zelta rotu” radošā komanda aicināja ikvienu dejotāju, kas kopā ar kolektīvu attālinātajā mācību procesā turpina gatavoties Svētkiem, piedalīties vienota lielkoncerta fināla video klipa izveidē. Šajā projektā savu dalību pieteicām arī mēs, Dricānu vidusskolas 1.-4.klašu dejotāji un daži bijušie un esošie vidusskolas audzēkņi, kuri dejo JDK “Jumalēni”.

Sākumā strādājot ZOOM , vēlāk arī klātienē āra nodarbībās, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos norādījumus, mācījāmies deju” Svinēt sauli”. Tā bija jauna pieredze mācīt un mācīties dejot attālināti caur datoru un telefonu ekrāniem.

Kopā projektā piedalījās 629 deju kolektīvi ar aptuveni 12 000 dejotāju. Videoklips tiek veidots, atspoguļojot šī laika realitāti – attālināto mācību procesu, nodarbības platformā "Zoom", dejošanu vienatnē, līdz 10 cilvēkiem ārtelpā ar distanci, tajā pašā laikā uzsverot, ka Dziesmu un deju svētku tradīcija, mīlestība pret deju un gatavība pat šajos laikos dejot, radīt un būt kopā, ir stiprāka par visu.

Dejotāji ar prieku uzvilka tautastērpu . Videoklipa uzņemšanai bija tikai 15 minūtes. Taču arī šajā īsajā mirklī mēs izjutām svētku noskaņojumu. Jo svētki ir tur, kur esam mēs.

Gribu teikt lielu paldies dejotājiem, kuri piedalījās deju projektā, kuriem atlika laiks mēģinājumiem, kuriem pietika gribasspēka pieslēgties deju stundām, kuri mīl deju. Paldies vecākiem, kuri mudināja bērnus darboties, atveda uz nodarbībām, palīdzēja noslēguma filmēšanā.

Dricānu vidusskolas deju kolektīvu vadītāja - Silvija Bokta.

dejasmaziedejas mazimazi34dejasdejas