Статьи и обзоры nachodki.ru

Dažādām aktivitātēm un pasākumiem bagāts ir bijis šis mācību semestris, tāpēc tā izskaņā pulcējāmies uz Ziemassvētku koncertiem, lai radītu prieku, dalītos ar emocijām un izbaudītu kopīgu svētku svinēšanu.
  Lai palīdzētu zaķēnam un parādītu miegainajam lācim, kas ir Ziemassvētki,
pasakainus mirkļus ar dziesmām, dejām, piparkūku cepšanu un neparasto vecīša cimdiņu koncertā uzbūra Dricānu vidusskolas 1.-7.klašu skolēni.
8.-12.klase bija sagatavojusi Ziemassvētku speciālizlaidumu par gada aktuālākajiem notikumiem. Klātesošie tika iepazīstināti ar 2023.gada astroloģisko pārskatu, prezidenta vēlēšanu aizkulisēm, skatītāji varēja just līdzi Eirovīzijas dalībniekiem, kavēties atmiņās par Dziesmu un Deju svētkiem un, protams, līksmot kopā ar hokeja komandas pārstāvjiem par izcīnīto bronzas medaļu.
  Par pasākuma sensāciju kļuva reportāža no “Dricoņuka” balvas pasniegšanas ceremonijas, kurā tika sumināti skolēni, kas ar savu talantu vai (gluži pretēji) ar savu neizdarību tika izvirzīti 8 nominācijās, piemēram, “Stila meistars”, “Gada skaļā rīkle”, “Savas dzīves režisors”.
  Jaunstrūžānu sākumskolas skolēni Ziemassvētku pasākumā palīdzēja Sarkangalvītei un Sprīdītim atrast laimi, jo, kā izrādījās, ja priecīgi ir tikai daži, tā vēl nav īstā laime. Visam ir noteikta kārtība, ja šī kārtība tiek izjaukta, nevar piedzīvot skaisto Ziemassvētku burvību ar sniegpārsliņu dejām, rūķošanos un dāvanām, kuras labā feja palīdzēja no lidostas nogādāt tieši uz pasākumu. Pēc koncerta visiem bija pārsteigums – svētku diskotēka!
  Paldies ikvienam par kopā būšanu un svētku sajūtas radīšanu!

kp2 1kp2 2kp3kp4kp5kp6kp7kp8kp10 1kp10 2kp12kp13kp14kp15kp16kp17kp21kp22kp24252627