Шаблоны для Joomla 3 здесь

31.maijs Dricānu vidusskolā un Jaunstrūžānu sākumskolā tradicionāli tiek sākts ar Paldies vārdu rītu, kad, izvērtējot sasniegto visos mācību līmeņos (sekmes, rezultāti mācību priekšmetu olimpiādēs, panākumi konkursos un citās ārpusstundu aktivitātēs), tiek teikts paldies labākajiem. Sadarbībā ar Dricānu apvienības pārvaldi laureātiem tika pasniegtas arī veicināšanas balvas. Priecājamies un esam lepni par katra skolēna sasniegumiem un izaugsmi, par skolotāju ieguldījumu kompetencēs balstīta mācību satura īstenošanā un, protams, par ikvienu ģimeni, kuras atbalstu jūtam ikdienā. Lai visiem mierīga un pozitīvām emocijām piepildīta vasara!
  Pēdējā mācību diena Jaunstrūžānu sākumskolā tika aizvadīta ar dziesmām, dejām, pateicības vārdiem un prieku, ka ir sagaidīts vasaras brīvlaiks. Skolotāji novērtēja ne tikai audzēkņu sasniegumus, bet pateicās arī skolēnu vecākiem par veiksmīgu sadarbību, radošām idejām un neatlaidību, ikdienā motivējot bērnus darīt vairāk, neapstāties pie sasniegtā un būt sava pagasta patriotiem. Klāt vasara, tas ir laiks, lai atpūstos, ceļotu, izmēģinātu kādu jaunu vaļasprieku, laiks sev un saviem sapņiem. Lai izdodas tos piepildīt!

js100djs112djs311djs49djs57d6d2d1d000