Шаблоны Joomla 3 тут

00  Šodien pie Dricānu vidusskolas pulcējās skolēni, skolotāji, skolas darbinieki, lai, raugoties ugunskura liesmās, pieminētu 1991.gada barikāžu laiku un aizstāvjus, kas rīkojās pašaizliedzīgi un ticēja sapnim par neatkarīgu Latviju. Pasākums notika sadarbojoties ar Dricānu kultūras nama vadītāju Sarmīti Stepiņu. Klātesošos uzrunāja un savās atmiņās dalījās Andris Eriņš, Zinaīda Deksne, Aivars Laganovskis - viņi bija tie, kas veidoja barikādes, kas izdzīvoja šo neziņas un šaubu pilno laiku.
Pagasta pārvaldes vadītāja Diāna Saksone pateicās barikāžu dalībniekiem un aicināja ikvienu ar savu rīcību, attieksmi un darbiem sekmēt Latvijas izaugsmi.
  Pasākumā piedalījās un uz kopīgu lūgšanu par savu zemi aicināja arī Dricānu draudzes prāvests Viktors Petrovskis, kas norādīja uz to, ka smagos laikus tautas vēsturē vienmēr ir palīdzējusi pārvarēt cilvēku nesalaužamā ticība.
  Barikāžu laiks atgādina par mūsu tautas spēju būt vienotai, atgādina par to, ka, pateicoties līdzcilvēku varonībai, drosmei un ticības spēkam, šobrīd varam dzīvot brīvā un demokrātiskā valstī. Mums ir dots tik daudz, un tikai no pašiem atkarīgs, kā mūsu zeme attīstīsies, kāds būs tās liktenis.

2b3 b4 b6b7b8 b5 b9 b10b11 b