Sunday the 19th - - Joomla 3.9 Templates
Здесь нашел интересный обзор

tgbŠī mācību nedēļa Jaunstrūžānu sākumskolā ir bijusi krāšņa un daudzveidīga. 16.novembrī skolēni vienojās kopīgā koncertā “Mēs Latvijai”, bērni gan dejoja, gan dziedāja, gan demonstrēja stāstnieka prasmes, ar saviem zīmējumiem, novēlējumiem un sagatavotajiem priekšnesumiem sumināja Latviju dzimšanas dienā! Koncertā tika sveikta arī skolas direktore Skaidrīte Strode, kas šogad saņēma IZM Atzinības rakstu par veikumu izglītības jomā, skolotāja Elita Kupruka, kas plānoja un organizēja svētku pasākumu un sagatavoja bērnu priekšnesumus. Paldies skolotājam Ērikam Čudaram par sagatavotajām dziesmām. Sumināts tika arī skolas foto mākslas pulciņa dalībnieks, 3. klases skolēns Marks Veida, jo viņš foto konkursā par Latviju ieguva 1. vietu!

Lai skaists šis svētku laiks ikvienā ģimenē! Sveicam Latviju dzimšanas dienā!

17.novembrī visiem Jaunstrūžānu sākumskolas skolēniem bija iespēja piedalīties erudīcijas konkursā “Mana Latvija”, jautājumi bija sadalīti vairākos tematiskajos blokos – Latvija. Daba. Latvijas karte. Pārsteidzoši fakti. Uzmini, kas paslēpts? Kam pieder šī balss? Viss par kino. Emocijas, satraukums un prieks virmoja konkursa laikā, 1.-2.klašu grupā uzvarēja 1.klase, savukārt 3.-6.klašu grupā 3. un 5.klasei bija vienāds punktu skaits un dalīta 1.vieta! Paldies skolotājai Vivitai Ruško- Elstei par konkursa organizēšanu un saldu pārsteiguma balvu sarūpēšanu, paldies skolotājai Kristīnei Kaziniecei par precīzu punktu uzskaiti un skolotājam Andrim Putrānam par atbalstu un skolēnu motivēšanu!

57465twrWhatsApp attēls 2022 11 17 plkst. 13.04.58aertghaesrtghetrsfhbvcyrtdgfsdutyurterjhgfjhgiujhgdfd