Sunday the 19th - - Joomla 3.9 Templates
Здесь нашел интересный обзор

iv12 Oktobra beigās Dricānu vidusskolas 2.klases skolēni piedalījās “ALAAS” konkursā, kura mērķis bija veicināt izpratni par nevajadzīgā iepakojuma pārveides, tālākā pielietojuma iespējām un atkritumu daudzuma samazināšanu.

Bērni sākumā apsprieda dažādas idejas, bet tad nonāca pie kopīga plāna.

Vecās kartona kastes skolēni noformēja atbilstoši savām vēlmēm, lai izmantotu kancelejas preču glabāšanai skolā. Skolēnu darbi sanāca ne tik mākslinieciski interesanti, toties ļoti praktiski. Šī ideja bērniem iepatikās. Tie, kuriem vecāki bija iegādājušies plastmasas kastes, no tām atteicās, aiznesa uz mājām. Pateicoties "ALAAS" konkursam 2.klases skolēniem radās interese par izlietoto iepakojumu izmantošanu praktiskām vajadzībām arī turpmāk, arī mājās...

Vēl pašiem vajadzēja sacerēt četrrindi, kurā ietverti vārdi - “Izveido ko jaunu!”

Bērni nolēma izteikt aicinājumu skolas biedriem:

Skolā mācies cītīgi,
Dabu saudzē rūpīgi,
Savāc izlietotā paunu
Un tad izveido ko jaunu!

Audzinātāja Inguna

iv11