Sunday the 19th - - Joomla 3.9 Templates

01.jpg  Mums katram rūp savas valsts nākotne, bet šobrīd esam vienoti ar Ukrainas tautu, jo Ukrainā nežēlīgā karā tiek aizstāvētas arī mūsu - eiropeiskās demokrātijas un vispārcilvēciskās vērtības! Lai akcentētu miera nozīmi katras valsts un nācijas attīstībā, 14. aprīlī Dricānu vidusskolas skolēni un skolotāji pievienojās Rēzeknes novada organizētajai atbalsta akcijai “Mēs PAR Mieru!”.
Aizdedzot svecīti, pieminējām tos cilvēkus Ukrainā, kuri atdeva dzīvības par savas zemes un tautas brīvību. Pieminējām karavīrus, kuri bezbailīgi cīnījās un krita, mierīgos iedzīvotājus, kurus lode vai bumbas šķemba sasniedza visnegaidītākajā brīdī. Īpaši skumām un aizlūdzām par nevainīgo bērnu dvēselītēm, kuras ir atstājušas šo pasauli.
  Lai miers viņu dvēselēm, miers Ukrainā un miers pasaulē!

050404.jpg0607010.jpg08011