Friday the 17th - - Joomla 3.9 Templates

Nav tāda, ko nevar,
Ja ir - tad jāvar!
Kaut plaukstām jūra jāizsmeļ,
Kaut zemes smagums jāpaceļ.
Nav tāda, ko nevar.
Ja ir - tad jāvar!

/Andrejs Eglītis

Aizvadīts vēl viens mācību gads, kas ir bijis rosīgs un darbīgs, taču jāsaka, arī atnesis mums visiem pilnīgi jaunu un nezināmu situāciju un ir licis uz tik daudz ko paskatīties, pieņemt, saprast un mācīties no jauna. Visiem - skolotājiem, skolēniem, vecākiem, šis mācību gads ir bijis kā pārbaudes eksāmens - zināšanām, prasmēm un sadarbībai krīzes situācijā. Taču pedagogu kolektīvs, administrācijas komanda, skolēni un arī vecāki ir darījuši visu, lai būtu uz ko ar gandarījumu atskatīties un ar ko lepoties! Un kā saka A. Eglītis – nav nekā, ko nevar, un mēs varējām! Paldies visiem par sapratni un izturību!
Pār mūsu zemi nu iet mainīgā un neizprotamā Latvijas vasara... un neskatoties uz ārkārtas krīzes situāciju, jau jūnijs steidzas izsmaržot Jāņuzāļu vainagos un gribas apsveikt 9 klašu beidzējus – pats pirmais karjeras pakāpiens pieveikts - pamatizglītība iegūta. Tagad, galvenais, izdarīt pareizo izvēli, turpināt mācīties lai iegūtu stabilu izglītību un profesiju!
12.klases beidzēji gan, joprojām ir satraukuma pilni, jo eksāmeni vēl priekšā un to rezultāti –sertifikāti vēl jāgaida. Viņiem gribas novēlēt īpašu veiksmi turpmākajās gaitās šai tik neparedzamajā pasaulē!
Visiem - mūsu skolas saimei, mūsu domubiedriem un atbalstītājiem, skolēniem un vecākiem novēlu - smeļamies spēku - izgaršojot, izsmaržojot, izbaudot mūsu raženo un auglīgo Latvijas vasaru! Un neskatoties uz tik trauslo un nezināmo situāciju mums apkārt, gribas ticēt, ka visi – gan skolēni, gan arī skolotāji septembrī atgriezīsimies Dricānu vidusskolas gaiteņos optimisma, cerību un enerģijas pilni!

Skolas direktore Skaidrīte Strode.