Friday the 17th - - Joomla 3.9 Templates
  • 30. augustā un pēc tam mācību laikā reizi nedēļā skolēniem, kuriem nav sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, jāveic Covid – 19 tests.
  • Covid – 19 testus apmaksā no valsts budžeta.
  • Ņemot vērā lielo skolēnu skaitu un rekomendācijas siekalu parauga nodošanai. Stundu pirms testa nedrīkst ēst, dzert (izņemot ūdeni).

1.septembrī, Zinību dienā:

9.00 – Dricānu vidusskolas 1.-12. klašu skolēniem svinīgais brīdis laukumā pie skolas. Pēc svinīgā klases stundas mācību telpās.

10.00. – Dricānu vidusskolas struktūrvienībā Jaunstrūžānu sākumskolā 1.-6.klašu skolēniem svinīgais brīdis laukumā pie skolas. Pēc svinīgā klases stundas mācību telpās.

Lietus gadījumā:

Svinīgais brīdis tikai 1.klašu skolēniem un vecākiem skolas telpās.   Pārējiem – tikai klases stundas kopā ar audzinātāju mācību telpās.

Skolēnu vecākus aicinām atbilstoši skolā noteiktajai kārtībai un drošības noteikumiem nedoties bērniem līdzi skolas telpās; pulcējoties ārā, ievērot spēkā esošos valstī noteiktos ierobežojumus.

Jaunajā 2021./2022. mācību gadā

• Klātienes mācību stundu laikā mācību telpās 1.-3.klašu skolēni var nelietot mutes un deguna aizsegus, atrodoties koplietošanas telpās sejas maska ir jālieto.
  • Klātienes mācību stundu laikā mācību telpās 4.-12.klašu skolēniem obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs, izņemot skolēniem ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Koplietošanas telpās sejas maska jānēsā visiem.
  • Tāpat sejas maskas atļauts nelietot sporta nodarbību un vokālās mākslas apguves laikā.
  • Līdz ar jauno mācību gadu, ievērojot IZM rekomendācijas, skolā atsāksies arī interešu izglītības nodarbības.
  • Ņemot vērā vīrusa straujo izplatību, joprojām visiem jāievēro distancēšanās, pastiprināta vērība jāpievērš higiēnai un jāseko līdzi savam, bērnu un skolēnu veselības stāvoklim.
  • Ikdienā lūgums nodrošināt bērnam laikapstākļiem atbilstošu apģērbu un apavus, jo tiks plānotas samērā daudz ārā nodarbības.
  • Atgādiniet bērniem, cik svarīgi uzturēties svaigā gaisā, regulāri mazgāt un dezinficēt rokas.
  • Ja bērnam vai kādam no viņa mājiniekiem konstatēta saslimšana ar Covid – 19, vai arī parādās saslimšanas pazīmes, lūdzam nekavējoties sazināties ar ģimenes ārstu, konsultēties par tālāko rīcību un rīkoties atbilstoši SPKC epidemioloģiskajiem norādījumiem.
  • Aicinām sekot līdzi visai jaunākajai informācijai par Covid – 19 izplatību skolas  mājas lapā, e-klasē, kā arī citos oficiālajos informācijas avotos.
  • Ikdienā  interesējošus jautājumus noskaidrojiet sadarbībā ar klases audzinātāju.

Būtisku jautājumu risināšanā var zvanīt arī skolas direktorei!

Uz drīzu tikšanos skolā!