Tuesday the 22nd - - Joomla 3.9 Templates
Description slide 6.
Description slide 7.
Description slide 8.

Šodien Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvaldes kolektīvs pulcināja novada pedagogus uz Skolotāju dienai veltīto pasākumu Feimaņu kultūras namā. Vadītāja lomā šoreiz bija atraktīvais un ar humora dzirksti apveltītais Ilmārs Dreļs, smaidīts tiešām tika daudz!
Tradicionāli šajā pasākumā, saņemot Rēzeknes novada pašvaldības PATEICĪBU, tika sveikti arī labākie pedagogi.
Dricānu vidusskolas ķīmijas skolotāja Ineta Kruste tika sveikta ar Pateicību par mērķtiecīgu, kvalitatīvu un radošu darbu skolēnu izglītošanā dabaszinātnēs un ieguldījumu skolēnu personības attīstībā.
  Pateicību par aktīvu, radošu un profesionālu darbu un daudzveidīgu, saistošu, izglītojošu ārpusstundu pasākumu organizēšanu saņēma Dricānu vidusskolas direktores vietniece audzināšanas jomā, vizuālās mākslas, kultūras un mākslas skolotāja Iveta Dembovska.
Īpašs lepnums par Dricānu vidusskolas Latvijas un pasaules vēstures, sociālo zinātņu skolotāju Silviju Laizāni, kas tika sveikta ar Izglītības un Zinātnes ministrijas Atzinības rakstu par izcilu, radošu, kvalitatīvu ilggadēju pedagoģisko darbu skolēnu patriotisma audzināšanā un motivēšanu talantu attīstībā, par latgaliešu valodas stiprināšanu Dricānu vidusskolā.
  Izjustu, dvēselisku muzikālo sveicienu visiem klātesošajiem ar koncertprogrammu “Piedzimt Mūzikai” bija sagatavojusi Kišu ģimene.
  Labie vārdi, apsveikumi, ziedi un patīkamas emocijas vēlreiz ir apliecinājums Skolotāja profesijas unikalitātei un nozīmīgumam.
  Sveicieni visiem esošajiem un bijušajiem Dricānu vidusskolas skolotājiem Starptautiskajā Skolotāju dienā!

sk.d.1sk.d.3sk.d 4