Tuesday the 22nd - - Joomla 3.9 Templates
Description slide 6.
Description slide 7.
Description slide 8.
Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.
2s  2. septembrī pēc vasaras brīvlaika Dricānu vidusskolā atkal valdīja rosība: dzirksteļoja sarunas, skanēja smiekli, acis priecēja krāšņie ziedi. Ieskandināts jaunais mācību gads, un skolas saimei šogad pievienojās 18 pirmklasnieki, kurus zinību ceļojumā vedīs skolotāja Elita Kupruka.
  Nozīmīgs šis mācību gads būs ikvienam, bet īpaši 16 divpadsmitās klases skolēniem, topošajiem absolventiem. Lai jums izdodas!
Visus klātesošos Zinību dienā sveica ne tikai skolas administrācija, bet arī Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvaldes vadītājs Guntars Skudra. Īpašs paldies viņam par muzikālo sveicienu un pašvaldībai par sarūpētajām dāvanām 1. klases skolēniem.
  Novēlam, lai uzsāktajā darba cēlienā katram ir vēlme pilnveidoties, virzīties pretī saviem mērķiem un apgūt aizvien jaunas zinības!

2s12s22s32s42s52s62s72s82s92s102s112s122s132s14